Aktualitātes / Dzemdību nodaļā sagaidīts 200. mazulis

Dzemdību nodaļā sagaidīts 200. mazulis

Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 200. mazuli. 29. jūnija agrā rītā, plkst. 5:27 pasaulē nāca puika – Roberts. Roberts piedzima 55cm garš un 3700g smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš. Mājās gaida brālis Ralfs. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.

Mamma Līga Fedorkiva par izvēli bērniņu laist pasaulē SIA “Preiļu slimnīca” atzīst, ka esot dzirdējusi gan ļoti labas atsauksmes, gan saņēmusi ieteikumus no draudzenēm izvēlēties tieši Preiļu slimnīcu. Un kā atzīst Līga, tad cerības ir pilnībā piepildījušās: “Personālam ir ļoti laba attieksme. Visu izskaidro, palīdz. Novēlu, lai šeit dzimtu aizvien vairāk bērnu”.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu! No SIA “Preiļu slimnīca” Roberts un viņa ģimene saņēma jauku, siltu sedziņu un savu pirmo pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

200_beerninjs.jpg