Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Veselības ministrs apmeklē SIA “Preiļu slimnīca” un tiekas ar darbiniekiem un ģimenes ārstiem
Maija Krasnā

14. martā – Latgales reģionālās vizītes otrajā dienā – veselības ministrs Hosams Abu Meri apmeklēja Preiļu slimnīcu, kā arī tikās ar Preiļu slimnīcas darbiniekiem un ģimenes ārstiem, kā arī atbildēja uz jautājumiem un diskutēja par aktualitātēm nozarē, digitalizāciju un motivāciju jauniem ārstiem.

SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova un veselības ministrs Hosams Abu Meri

Veselības ministrs Hosams Abu Meri kopā ar SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāju Skaidrīti Žukovu pārrunāja arī dzemdniecības pakalpojuma attīstību un metodiskā centra izveidi.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri tikšanās laikā ar SIA “Preiļu slimnīca” darbiniekiem un ģimenes ārstiem

Vizītes laikā tika runāts  par cilvēkresursu nodrošinājumu un sniegtajiem pakalpojumiem Preiļu slimnīcā, tika izrādīts arī moderni pārbūvētais dienas stacionārs 4.stāvā,  kur atrodas arī endoskopijas kabinets, operāciju zāle un sterilizācijas bloks.

Foto no www.vm.gov.lv arhīva

SIA “Preiļu slimnīca” Dienas stacionāra telpas | foto no www.vm.gov.lv arhīva