Aktualitātes / Tiks uzsākti remontdarbi SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas ēkas 3. stāvā

Tiks uzsākti remontdarbi SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas ēkas 3. stāvā

Šī gada maijā SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras vienkāršota atjaunošana SIA ”Preiļu slimnīca” poliklīnikas ēkas 3. stāvā sadarbībā ar ģimenes ārstu praksēm” realizāciju. Šobrīd notiek iepirkumam iesniegto pretendentu piedāvājumu izvērtējums, bet jau tuvākajā laikā tiks uzsākti paši būvdarbi.

Projektam piesaistītais finansējums ir 105 000,00 EUR, tajā skaitā – ERAF finansējums ir 85% – 89 250,00 EUR, attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 9 450,00 EUR un privātais finansējums 6% – 6 300,00 EUR.

Projekta ietvaros tiks veikta ģimenes ārstu prakšu koplietošanas gaiteņa, kas kalpo arī kā uzgaidāmā telpa un divu kāpņu telpu, no 2. uz 3. stāvu, vienkāršota atjaunošana, ietverot remontu, elektroapgādi, gaisa ventilācijas izbūvi 3. stāvā, kā arī pievadīšanu ģimenes ārstu prakšu kabinetiem, automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas ierīkošana, kā arī tiks atjaunots viens ģimenes ārsta prakses kabinets.

Projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, atjaunojot un uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru Preiļu slimnīcas poliklīnikas ēkas 3. stāvā izvietoto septiņu ģimenes ārstu prakšu piegulošās koplietošanas telpās un viena ģimenes ārsta kabinetā.

Projekta īstenošanas rezultātā tiks attīstītas Preiļu slimnīcas poliklīnikas 3. stāva ģimenes ārstu praksēm piegulošās koplietošanas telpas un viena ģimenes ārsta kabinets, kā rezultātā uzlabosies pakalpojuma pieejamība un kvalitāte SIA “Preiļu slimnīca” apmeklētājiem.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.jpg

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists