Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 250. mazulis

SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 250. mazulis

Esam bezgala priecīgi! SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā ir sagaidīts 250. mazulis. Šorīt, 15. septembrī plkst. 6:40 mammai Evitai Peipiņai no Preiļu novada Saunas pagasta pasaulē nāca pirmais mazulis – skaista meitene Sabīne. Mazulīte piedzima 55 cm gara un 3430 g smaga.

Savu izvēli par labu SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai mamma Evita bija izlēmusi jau iepriekš, jo bija uzskaitē pie dr. Jura Kļaviņa, tāpat arī atsauksmes par Dzemdību nodaļu un personālu ir bijušas tikai tās pozitīvākās. “Varu tikai apstiprināt, ka viss kolektīvs ir īsti profesionāļi. Ļoti patika, ka vecmātes un pārējie iesaistītie mediķi gan atbalstīja, gan iedrošināja un visu paskaidroja”, atzīst jaunā māmiņa.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia un citiem mūsu atbalstītājiem sarūpētas īpašas dāvanas! No SIA “Preiļu slimnīca” Sabīne un viņas ģimene saņēma jauku, siltu plediņu, kā arī pirmo pasaku grāmatu mierīgiem un skaistiem sapņiem.

Rolands Naglis,

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Комментарии отключены.