Aktualitātes / Praksē Preiļu slimnīcā atgriežas atkārtoti

Praksē Preiļu slimnīcā atgriežas atkārtoti

Pāvels šobrīd ir Rīgas Stradiņa Universitātes 3.kursa students studiju programmā vecmāte, pats dzīvo Daugavpilī. Vēl līdz 11.novembrim topošā vecmāte izies praksi mūsu slimnīcā pie daktera ginekologa Jura Kļaviņa. Jāizceļ, ka arī Pāvelam šī ir jau otrā prakse Preiļu slimnīcā.

Pāvelam jau esot pirmajā praksē, ļoti patika mūsu slimnīca un darbs tajā, līdz ar ko bija skaidrs, ka arī savu otro praksi vēlas iziet Preiļu slimnīcā. Salīdzinot ar pilsētu lielajām slimnīcām, medicīnas students atzīst, ka mūsu slimnīcas praktikanti tiek iesaistīti dažādās ikdienas situācijās un sniegta iespēja justies kā pilnvērtīgam darbiniekam. Tāpat Pāvels atzīmē, ka ļoti vērtīgi priekš viņa ir iespēja redzēt gan dzemdību nodaļas darbu, gan ambulatorās ginekoloģijas nodaļas darbu ikdienā.

Tāpat kā topošajai vecmātei Evelīnai, arī Pāvela izvēlei par labu Preiļu slimnīcai nostrādāja tieši pozitīvās atsauksmes. Šajā gadījumā Pāvela mamma ieteica dakteri Juri Kļaviņu, par kuru ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju ne tikai mūsu pilsētas un novada robežās, bet arī citās  pilsētās.

Pāvels atzīmē, ka attālums un pavadītais laiks ceļā nav šķērslis, jo ikdienas darbs praksē ir tā vērts. Prakses laikā ir iespēja izmantot visas teorētiskās zināšanas, kas iegūtas studējot. Tāpat tiek sniegta lieliska iespēja daudzas lietas darīt pašam, rūpēties par pacientiem, veikt dažādas manipulācijas un tajā pašā laikā sajust pilnvērtīgu uzticību no daktera puses.

Pāvels noteikti iesaka arī citiem studentiem, kuriem nepieciešama prakse, izvēlēties to iziet tieši Preiļu slimnīcā. Jo tā ir lieliska iespēja iesaistīties, būt noderīgam un saņemt pretimnākošu attieksmi!

Patiess prieks, ka studenti no citām pilsētām izvēlas prakses iespējas tieši mūsu slimnīcā!

Lai prakses laikā iegūtās zināšanas noder Pāvelam profesionālajā karjerā un sniedz jaunas virsotnes, ko sasniegt!

IMG_20211013_151244_0.jpg