Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 150. mazulis
Rolands Naglis
Rolands Naglis

SIA “Preiļu slimnīca” sagaidīts 150. mazulis

Esam priecīgi kopā ar mūsu kolēģi Līgu Mičuli! Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 150. bērniņu! Vakar, 6. jūnijā plkst. 9:55 mammai Līgai no Preiļiem pasaulē nāca pirmais mazulis – brašs puisītis Jēkabs. Puika piedzima 56cm garš un 4250g smags.

Līga ir SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite. Izvēle par labu SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai bijusi pašsaprotama un loģiska. “Es zinu šos darbiniekus: viņi visi ir profesionāli un reizē iejūtīgi”, atzīst Līga, kurai dzemdībās līdzās bijis arī mazā Jēkaba tētis. “Es noteikti iesaku izvēlēties šo dzemdību nodaļu, jo ir gan ļoti komfortablas ģimemes palātas, gan labs kolektīvs, kas sniedz profesionālu pakalpojumu”, norādīja Līga.

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia un citiem mūsu atbalstītājiem sarūpētas īpašas dāvanas! No SIA “Preiļu slimnīca” Jēkabs un viņa ģimene saņēma jauku, siltu plediņu, kā arī pirmo pasaku grāmatu mierīgiem un skaistiem sapņiem.

 

Rolands Naglis,

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes