Aktualitātes / Preiļu slimnīcā turpinās iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19 infekciju

Preiļu slimnīcā turpinās iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19 infekciju

Preiļu Slimnīcā turpinās iedzīvotāju vakcinācija pret COVID-19 infekciju. Šobrīd vakcinācija tiek nodrošināta visiem iedzīvotājiem, bez prioritāro grupu sadalījuma. Preiļu Slimnīca veic gan pirmreizējo vakcināciju, gan revakcināciju, kā arī pielāgo darbību vakcīnu pieejamībai.

Vakcinācijai Preiļos iespējams pieteikties:

• vietnē www.manavakcina.lv
  • pa tālruni 8989
  • zvanot uz tālruni 65307750 vai 28234496, no plkst. 8:00 – 16:00
  • klātienē, vēršoties SIA ,,Preiļu slimnīca” poliklīnikas reģistratūrā, no plkst.8:00 – 17:00

Piesakoties portālā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989 tiek dota iespēja izvēlēties konkrētu vietu un laiku. Taču veicot pierakstu vakcinācijai konkrētā laikā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, nav iespējams uzzināt, tieši ar kuru no vakcīnām notiks vakcinēšana.

Pirmo poti  veic ar konkrētajā dienā vakcinācijas kabinetā pieejamo vakcīnu. Otrā pote tiek nodrošināta ar to pašu vakcīnu. Patreiz, Preiļos, pirmo poti  iespējams saņemt ar vakcīnu Pfizer/BioNTech ,,Comirnaty”,vakcīnu ,,Janssen”.

Vakcinācijai ar vakcīnu “Janssen”, jāpiesakās pa tālruni 65307750.

Vakcinācija notiek Medīnas fitnesa centra telpās, poliklīnikā (ieeja no sāna, no Talsu ielas puses), sekot norādēm. Otrās potes saņemšanas vieta (kabineta nr.) un laiks tiek norādīts vakcinācijas kartītē, kura tiek izsniegta saņemot pirmo poti.

Neskaidrību gadījumā vērsties poliklīnikas reģistratūrā.

Ierodoties uz vakcināciju, personai līdzi jāņem ID karte vai pase.

Tāpat Nacionālais veselības dienests informē, ka ir uzsākta visu senioru (vecumā virs 80 gadiem) vakcinācija viņu dzīvesvietā.

Seniors var pieteikties vakcinācijai mājās:

• zvanot 8989
  • piesakoties www.manavakcina.lv
  • piesakoties ģimenes ārstam
  • zvanot uz Preiļu Slimnīcas vakcinācijas kabinetu pa tālruni 28234496

Pakalpojumu sniedzēju saraksts, kas nodrošina izbraukuma vakcināciju mājās attiecīgajā teritorijā pieejams šeit: https://www.vmnvd.gov.lv/lv/izbraukuma-vakcinacija-majas

Pēc vakcinācijas kursa noslēgšanas, iedzīvotājam tiek izveidots vakcinācijas fakta sertifikāts, ko var atrast: www.covid19sertifikats.lv  Lai apskatītu vai lejuplādētu sertifikātu ir nepieciešama autorizācija ar internetbankas kontu vai eID karti. Sertifikāts ir pieejams QR koda veidā, ko var lejuplādēt savā viedierīcē vai arī PDF izdrukas izskatā, ko var izdrukāt un glabāt papīra formātā.

Informācija iedzīvotājiem, kuri saņēmuši vakcināciju pret Covid-19 SIA “Preiļu slimnīca”

• Rakstisku apliecinājumu par vakcināciju pret Covid-19 izsniedz pēc personas pieprasījuma. Lai saņemtu apliecinājumu lūdzam, vērsties SIA ,,Preiļu slimnīca” poliklīnikas reģistratūrā vai pa tālruni 65307750.
  • Piesakot klātienē vakcinācijas apliecinājumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un vakcinācijas kartīti savukārt telefoniski piesakot vakcinācijas apliecinājumu, jāsniedz informācija par vakcinācijas laiku.
  • Apliecinājums tiek sagatavots triju darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Aktualitātes par vakcināciju: https://covid19.gov.lv/index.php/vakcina
COVID – 19 sertifikāti: www.covid19sertifikats.lv