Aktualitātes / Preiļos darbu sāk Covid-19 analīžu pieņemšanas punkts

Preiļos darbu sāk Covid-19 analīžu pieņemšanas punkts

No 20.aprīļa SIA “Preiļu slimnīca” medicīnas un fitnesa centrā “PS Fit” telpās Raiņa bulvārī 13 (ieeja no Talsu ielas puses) darbu uzsācis “E.Gulbja laboratorija” COVID-19 analīžu nodošanas punkts. Analīzes var nodot noteiktā laikā, TIKAI iepriekš piesakoties pa telefonu un TIKAI ierodoties ar savu personīgo transportu. (Ja ir aizdomas uz saslimšanu un ir acīmredzami simptomi, nekādā gadījumā nedrīkst ierasties kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu).

Jaunizveidotais analīžu nodošanas punkts strādā TIKAI pēc pieraksta. Analīžu pieņemšana notiek darba dienās no 8:00 līdz 16:00. Lai veiktu SARS-CoV-2019 testu, pacientam ir jāpierakstās uz vizīti pa vienoto “E.Gulbja laboratorija” tālr. 67801112 vai zvanot konkrēti uz analīžu nodošanas punktu Preiļos pa tālr. 65322039.

Lai neveidotos rinda, visi pacienti tiks reģistrēti un vizītes laiks tiks saskaņots.

Līdzi obligāti jābūt personas apliecinošam dokumentam.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 12.maijam Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, arī analīžu nodošanas punkts izveidots uz īslaicīgu laiku, līdz situācija valstī nostabilizējas.

Plašāk: https://www.egl.lv/koronavirusa-2019-ncov-noteiksana/

Atgādinām būt atbildīgiem, ievērojot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.Sargāsim sevi un apkārtējos!

Attēls1.png