Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Informācija par gripas epidēmijas beigām
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Informācija par gripas epidēmijas beigām

Nacionālais veselības dienests informē par Slimību profilakses un kontroles centra sagatavoto informāciju par gripas epidēmijas beigām.

Slimību profilakses un kontroles centrs (turpmāk – Centrs) saskaņā ar Ministru kabineta 2006. gada 21. novembra noteikumiem Nr. 948 „Noteikumi par gripas pretepidēmijas pasākumiem” (turpmāk – Noteikumi) informē, ka pēdējo divu nedēļu laikā (2023. gada 14. un 15. nedēļā) pacientu skaits, kuri vērsušies pēc medicīniskās palīdzības un kuriem klīniski diagnosticēta gripa, ne vienā no desmit monitoringā iesaistītajām teritorijām nebija pārsniedzis 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem. Pamatojoties uz Noteikumu 8.1 punktā noteikto, Centrs paziņo par gripas epidēmijas beigām 2023. gada 20. aprīlī. Attiecīgā informācija tiek ievietota arī SPKC mājas lapā – https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates/preses-relizes.

Plašāka informācija par gripas izplatību un epidemioloģisko situāciju Latvijā, Eiropā un citur pasaulē atrodama iknedēļas Epidemioloģijas biļetenos, kas tiek publicēti SPKC mājaslapā: https://www.spkc.gov.lv/lv/statistika-un-petijumi/infekcijas-slimibas/epidemiologijas-bileteni1/gripa-un-aaei.

Ministru kabineta 2006. gada 21. novembra noteikumi Nr. 948 „Noteikumi par gripas pretepidēmijas pasākumiem”, https://likumi.lv/doc.php?id=148626

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes