Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / “Māmiņu un tētu skola”- 24.janvāris
Maija Krasnā

“Māmiņu un tētu skola”- 24.janvāris

Preiļu slimnīcas organizētā “Māmiņu un tētu skolas” nākamais nodarbību cikls sākas jau trešdien, 24.janvārī PS FIT zālē.

“Māmiņu un tētu skola” ir lieliska iespēja iepazīties ar svarīgāko un būtiskāko, kas skar jauno māmiņu un jaunos vecākus un sagatavoties brīdim, kad mazulis nāks pasaulē. Tikpat svarīgi ir būt zinošiem un varošiem palīdzēt jaunajai māmiņai pēcdzemdību laikā. Izmanto iespēju iepazīt zinošus un pieredzējušus speciālistus un uzdot jautājumus klātienē vai attālināti. Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļas apskate iekļauta nodarbību ciklā.

Ieejas maksa: 4 x nodarbības – €30 personai / €40 pārim; 1 x nodarbība – €10 personai / €15 pārim.

Reģistrējies nosūtot ziņu Preiļu slimnīcai Facebook vai arī Instagram, droši vari sūtīt e-pastu arī uz maminu.skola@preiluslimnica.lv.

Vietu skaits ir ierobežots.

Комментарии отключены.