Aktualitātes / Jauna ultrasonogrāfijas iekārta SIA “Preiļu slimnīca”
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Jauna ultrasonogrāfijas iekārta SIA “Preiļu slimnīca”

SIA “Preiļu slimnīca” piegādāta jaunā ultrasonogrāfijas iekārta. Ko uzņēmums gaidījis jau vairākus mēnešus. Par šīs iekārtas piegādi tika izsludināts iepirkums un konkursā uzvarēja uzņēmums SIA “TRADINTEK”, kas jau vairākus gadus nodarbojas ar medicīnas iekārtu tirdzniecību un ir drošs partneris tālākā iekārtas apkopē.

Radioloģijas nodaļas vadītājs Dr. Kirsanovs skaidro: “Līdz šim mums uzņēmumā jau bija divas ultrasonogrāfijas iekārtas. Šobrīd, kad iegādāts jaunais ultrasonogrāfs viena no iepriekšējā iekārtām tiks nodota Uzņemšanas nodaļai. Tas ļaus daudz ātrāk un efektīvāk izmeklēt pacientus, kas nonāk mūsu slimnīcā neatliekamības kārtā.”

Jaunajai ultrasonogrāfijas iekārtai komplektācijā iekļautas vairākas zondes, kas iepriekšējām iekārtām nebija pieejamas – līdz ar to ikviens izmeklējums tiks veikts daudz konkrētāk un ar lielāku precizitāti. Tāpat iekārtai ir skārienjūtīgs ekrāns, kas speciālistiem, izmeklējuma laikā, ļauj ātrāk apstrādāt rezultātus. Viens no svarīgākajiem faktoriem ir tas, ka uzlabosies rezultātu attēlu izšķirtspēja, kas atvieglos visu mediķu darbu, kuri vēlāk caurskatīs izmeklējumus.

Ārsti atzīmē, ka ar jauno iekārtu būs iespējams veikt efektīvākas galvas asinsvadu pārbaudes (transkraniālo dupleksa sonogrāfiju), ko ar iepriekšējām iekārtām precīzi veikt bija ārkārtīgi sarežģīti. Pacienti, kuri cieš no problēmām, kas saistītas ar galvas asinsvadiem, piem. arterosklerozi, turpmāk var droši pieteikties izmeklējumiem SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas reģistratūrā.

Dr. Kirsanovs atzīst: “Jaunā iekārta ir tiešām ļoti laba. Tas ir liels ieguvums gan ārstiem, kuri ar to strādā, gan pacientiem. Prieks, ka mūsu uzņēmuma Radioloģijas nodaļa šobrīd var lepoties ar tiešām modernu aprīkojumu. Šobrīd testējam jauno detektoru arī rentgena iekārtai, fosfor-plātes vietā, kas krietnu paātrinās rentgena attēlu iegūšanu un tālāko apstrādi, ka arī attēla kvalitāte.  Arī testējam jaunus un lielākus monitorus rtg bildes apskatīšanai, kas ļoti atvieglo radiologa darbu un palīdz atrast minimālas izmaiņas rtg ainā”.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes