Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Informācija par uzaicinājuma vēstulēm uz dzemdes kakla vēža skrīningu un krūts vēža skrīningu
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Informācija par uzaicinājuma vēstulēm uz dzemdes kakla vēža skrīningu un krūts vēža skrīningu

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka no 2023. gada maija ir uzsākta dzemdes kakla vēža skrīninga un krūts vēža skrīninga uzaicinājuma vēstuļu izsūtīšana uz e-adresēm, kas garantē drošu un ērtu oficiālo saziņu starp valsts iestādēm un privātpersonām elektroniskā vidē.

Ja sievietei ir aktivizēta e-adrese portālā www.latvija.lv, uzaicinājums veikt profilaktisko pārbaudi tiek nosūtīts elektroniski, bet ja e-adrese aktivizēta nav, uzaicinājums tiek nosūtīts kā līdz šim, ar pasta starpniecību uz sievietes deklarēto dzīves vietas adresi.

Ņemot vērā, ka ārstniecības iestādēm, kas sniedz valsts apmaksātus dzemdes kakla vēža skrīninga un krūts vēža skrīninga izmeklējumus veselības aprūpes pakalpojumu norēķinu sistēmas “Vadības informācijas sistēma” Organizētā vēža skrīninga modulī ir pieejama informācija par personai sagatavotajām skrīninga uzaicinājuma vēstulēm,  sievietei elektroniski saņemtā uzaicinājuma vēstule obligāti nav jādrukā. Bet gadījumos, ja sieviete izvēlās dzemdes kakla vēža skrīninga izmeklējumu (parauga paņemšanu) veikt pie speciālista, kurš nav līgumattiecībās ar Dienestu, elektroniski saņemtā uzaicinājuma vēstule ir jāuzrāda viedierīcē vai izdrukātā veidā.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментарии отключены.
Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes