Aktualitātes / Informācija pacientiem par kompensāciju par Covid-19 vakcīnu blakusparādību radīto kaitējumu pacienta veselībai un dzīvībai

Informējam, ka no 2022. gada 7. maija ir spēkā Ministru kabineta 2022. gada 3. maija noteikumi Nr. 272 “Noteikumi par kompensāciju par vakcīnas pret Covid-19 infekciju blakusparādību izraisīto smagu vai vidēji smagu kaitējumu pacienta veselībai vai dzīvībai”.

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē par Zāļu valsts aģentūras sagatavoto informatīvo materiālu pacientiem paredzētu bukletu “Kompensācija par Covid-19 vakcīnu blakusparādību radīto kaitējumu pacienta veselībai un dzīvībai”.

Buklets_Pacientam_ZVA_Covid-19_Vakcinu_Blakusparadibu_Kaitejuma_Kompensacija_05.2022._page-0001.jpg.

Buklets_Pacientam_ZVA_Covid-19_Vakcinu_Blakusparadibu_Kaitejuma_Kompensacija_05.2022._page-0002.jpg