Aktualitātes / Sākušās topošo māmiņu un tēvu skolas nodarbības

Sākušās topošo māmiņu un tēvu skolas nodarbības

24. augustā SIA “Preiļu slimnīca” PS FIT telpās tika uzsākts topošo māmiņu un tēvu skolas 20 lekciju cikls, kas ilgs līdz šī gada 20. septembrim. Nodarbības, kas notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, ir bez maksas.

maaminju_skolas_nodarbiibas.jpg

Pirmajā nodarbībā, ko vadīja zīdīšanas konsultante/dūla Anita Baltalksne, piedalījās 11 topošās māmiņas. Bez A. Baltalksnes lekcijām tiks nodrošinātas arī ginekologa Jura Kļaviņa un psiholoģes Natālijas Rinčas nodarbībās par dažādām tēmām: grūtniecība, gatavošanās dzemdībām, elpošanas pamati, partnera iesaiste un palīdzība dzemdībās, bērna prenatālā attīstība, psihoemocionālā veselība pēcdzemdību periodā un daudzas citas tēmas, kas palīdzēs topošajām māmiņām un tēviem sagatavoties gan dzemdību, gan pēcdzemdību periodam.

NAC_plaans.jpg

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists