Aktualitātes / Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 50. bērniņš

Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 50. bērniņš

Dzemdību nodaļā esam sagaidījušo 50. bērniņu! Šorīt, 11. februārī plkst. 09.03, pasaulē nāca puisītis Mihails. Mihails piedzima 54cm garš un 3600g smags.

Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa, kura pirms divām dienām nosvinēja savu septīto dzimšanas dienu. Ģimene pie mums ieradās no Rēzeknes.

Mamma Olga par izvēli bērniņu laist pasaulē mūsu dzemdību nodaļā uzdeva pretjautājumu: “Kur vēl? Par šo dzemdību nodaļu neesmu dzirdējusi nevienu sliktu atsauksmi. Arī mēs varam apliecināt, ka šeit ir droši, draudzīgi un laipni. Novēlu, lai SIA “Preiļu slimnīca” un Dzemdību nodaļa plaukst un aug!”

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu! No SIA “Preiļu slimnīca” Mihails un viņa ģimene saņēma jauku, siltu sedziņu, bet mammai Olgai tika dāvināta īpaša grāmata “Mammas zina labāk”.

273259575_682362796232002_6875184273140534612_n.jpg