Aktualitātes / Dzemdību nodaļā sagaidīts 250. mazulis

Dzemdību nodaļā sagaidīts 250. mazulis

Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 250. mazuli! Šodien, 2. augusta ļoti agrā rīta stundā – plkst. 2:20 mammai Renātei no Preiļu novada Pelēču pagasta piedzima brīnišķīga meitenīte – Emīlija: 54 cm gara un 3550 g smaga.

Ģimenē jaundzimušo gaida māsiņa Elīna, kas pirms četriem ar pusi gadiem dzima arī SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā.

Paskaidrojot savu izvēli par labu Preiļiem, Renāte atzīst, ka izvēle bijusi likumsakarīga: “Esmu no Preiļu novada. Taču, ja pat dzīvotu citā novadā, tik un tā izvēlētos tieši Preiļus, jo pirmais mazulis šeit dzima. Tāpat tas ir dēļ ļoti labām atsauksmēm”.

“Izturību un veselību māmiņām, bet Dzemdību nodaļai Preiļos novēlu – galvenais, lai tā pastāvētu!” sarunas noslēgumā uzsver Renāte.

297020265_2077027392481360_4044023452407211264_n - kopija.jpg

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvanām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu! No SIA “Preiļu slimnīca” mazulis un viņa ģimene saņēma jauku, siltu sedziņu. Tāpat mammai ar tēti tika pasniegta īpaša Latvijas simtgadei veltīta latviešu tautas pasaku grāmata – mazulim pirmā pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

1 komentārs
dfgbtdfb saka: