Aktualitātes / Apstiprināta SIA “Preiļu slimnīca” jaunā valde
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Apstiprināta SIA “Preiļu slimnīca” jaunā valde

Šodien, 17. novembrī, ārkārtas dalībnieku kopsapulcē tika apstiprinātā jaunā SIA “Preiļu slimnīca” valde. Amatos tika apstiprināta valdes priekšsēdētāja- Skaidrīte Žukova, kā arī divi valdes locekļi- Sandra Akmane un Aija Vanaga. 

Dalībnieku sapulces galvenais dienaskārtības jautājums bija SIA “Preiļu slimnīca” jaunās valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu apstiprināšana amatā. Tāpat tika runāts par saimnieciskiem un stratēģiskiem ilgtermiņa jautājumiem.

Valdes priekšsēdētāja pienākumus turpmāk pildīs Skaidrīte Žukova. Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadības zinātnē. Pēc studijām ir iegūta plaša darba pieredze pedagoģijā, administratīvajā darbā, privātajā uzņēmējdarbībā. Kopš 2019.gada bija SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētājas pienākumu izpildītāja. 

Vienā no valdes locekļa amatiem apstiprināta Sandra Akmane. Sandra Akmane atbildēs par medicīnas jomu. Otrā valdes locekļa amatā apstiprināta Aija Vanaga. Aijas Vanagas pienākumos būs jautājumi, kas skar finanses. 

Valde organizēs un vadīs slimnīcas darbību, stratēģisko mērķu sasniegšanu un strādās pie jaunu attīstības virzienu izstrādes.
 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes