Aktualitātes / Aizvadīta Starptautiskā māsu diena SIA “Preiļu slimnīca”

Aizvadīta Starptautiskā māsu diena SIA “Preiļu slimnīca”

Māsu profesija nezaudē savu aktualitāti un nozīmīgumu jebkuros laikos, arī tagad, kad pasauli piemeklējusi pandēmija māsu darbs ir vitāli svarīgs. Tas ir neizmērāms cilvēku atveseļošanās laikā un māsu smaids, labestība un optimisms dažkārt ir daudz vērtīgāks par zālēm, dodot pacientam spējas izveseļoties.

Šogad, kad pulcēšanās nav iespējama, valdes priekšsēdētāja personīgi sveica nodaļu virsmāsas un galveno māsu, pasniedzot personalizētu SIA “Preiļu slimnīca” eko-pusdienu kastīti ar instrumentiem, lai ir ērta pusdienu maltītes baudīšana jebkādos apstākļos. Savukārt virsmāsas dāvanas pasniedza ikkatrai Preiļu slimnīcas medmāsiņai.

SIA “Preiļu slimnīca” izsaka īpašu pateicību visām 63 medicīnas māsām! Paldies Jums!❤