Aktualitātes / Sveic un informē jaunās daudzbērnu māmiņas

Sveic un informē jaunās daudzbērnu māmiņas

Apzinoties daudzbērnu ģimeņu atbalsta veidu atšķirības pašvaldību starpā un pēdējā laika atbalsta veidu izmaiņu apjomu valsts mērogā, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība uzsāk īpašu kampaņu, lai vienkāršā un saprotamā veidā informētu jaunās daudzbērnu ģimenes, kāds atbalsts pieejams no valsts un pašvaldības puses un kādas ir iespējas plašāk aizstāvēt daudzbērnu ģimeņu intereses reģionālā un nacionālā mērogā.

14. aprīlī Preiļu slimnīcā viesojās biedrība „Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība” ar uzsākto akciju māmiņām, kurām piedzimis trešais mazulis, apsveikšanu, kā arī informēšanu par atbalsta saņemšanas un interešu aizstāvības iespējām.

SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļa uzsākusi lielus rekonstrukcijas darbus, tomēr māmiņas pat no Daugavpils un Rēzeknes novada izvēlas šo slimnīcu savu mazuļu sagaidīšanai. Kā 3. bērni savām māmiņām šeit dzimst vidēji 5 mazuļi mēnesī. Biedrības „Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība” apmeklējuma dienā paveicās satikt un sveikt pat divas māmiņas, kuras abas tikko bija pasaulē laidušas trešos dēlus.

Lai aug brašuļi un ģimenēm ir spēks, vēlme un iespējas kādreiz vēl uzdrīkstēties māsiņai!

Jana_Vitkovska_ar_vec_masa_Innu.jpeg

Attēlā: Jana Vitkovska ar jaunāko dēliņu un vecāko māsu Innu.