Aktualitātes / SIA “Preiļu slimnīca” aizvadīta Medicīnas darbinieku diena 2020
Rolands Naglis
Rolands Naglis

SIA “Preiļu slimnīca” aizvadīta Medicīnas darbinieku diena 2020

Medicīna reizē ir amats, zinātne un māksla, tā ir viscilvēcīgākā no visām mākslām. Mediķa lielākā alga ir prieks, ka esi palīdzējis cilvēkam. Reti kāda cita profesija var sniegt tādu laimes sajūtu par labi izpildītu pienākumu. 

/P. Stradiņš/

Ik gadu jūnija mēneša trešajā svētdienā, šogad 21.jūnijā, tika atzīmēta Medicīnas darbinieku diena. Šai gadā svinības un svētku sajūtu veidojām citā formātā, katram mediķim ziedošs, taustāms un muzikāls sveiciens no SIA “Preiļu slimnīca” administrācijas un vietējiem labajiem ļaudīm. Veidojām akciju “Paldies Preiļu slimnīcas mediķiem” uzrunājot vietējos un pieguļošo novadu uzņēmējus, organizācijas, iestādes, biedrības, amatniekus u.c., atbalstīt mūs šai labo darbu akcijā, padarot šī gada svētkus īpaši skaistus. 

 

Mūsu mediķu saimi veido 136 medicīnas darbinieki, kuri ik dienu dara smagu darbu, rūpējas un pūlējas, izmeklējot un ārstējot pacientus, palīdzot viņiem un ik katram no mums atgūt veselību. 

 

Ziedošo pārsteigumu sarūpēja SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētājas pasniegtu, muzikālu sveicienu dāvāja burvīgās balss īpašniece – preiliete Aira, bet laimes lozes loterijai sagādāja atsaucīgākie Latgales ļaudis (pavisam 19 – skat.zemāk) ar savu uzņēmumu saražoto produkciju un precēm, reprezentablām, pašu rokām darinātām, īpaši mediķiem veidotām, ēdamām, taustāmām un atmiņā paliekošām. Ik viens mediķis izmēģināja savu veiksmi, izvelkot savu laimīgo lozi.

 

SIA “Preiļu slimnīca” izsaka milzīgu paldies Jums atbalstītāji par medicīnas darbiniekiem sagādātajiem prieka un gandarījuma brīžiem, jo spēcina ne tikai darba devēji, bet arī sabiedrības atzinība un atbalsts! Paldies sponsoriem par pozitīvu komunikāciju, operatīvu dāvaniņu piegādi un veiksmīgu sadarbību, atceramies, ka labie darbi atgriežas!

 

Šie svētki mums uzlādēja baterijas un aiziet nākamais darba gads, esam gatavi cīnīties ar pilnu jaudu!

ATBALSTITAJI.png

MDD2.png

MDD3.png

MDD4.png

MDD5.png

MDD6.png

MDD7.png

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes