Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Rehabilitācijas nodaļā pieejama iedarbīgākajām fizioterapijas metodēm dziļās muskulatūras stiprināšanai – slinga terapija
Maija Krasnā

Mūsu rehabilitācijas nodaļā pieejama slinga terapija ir viena no iedarbīgākajām fizioterapijas metodēm dziļās muskulatūras stiprināšanai, mugurkaula un ķermeņa stabilizēšanai, kā arī muskuļu spēka treniņam.
Šo fizioterapijas metodi iesakām:
• galvas vai muguras sāpju, locītavu artrozes gadījumā,
• pēc traumām,
• sēdoša un mazkustīga darba darītājiem,
• jaunajām māmiņām un sievietēm pēc dzemdībām, lai uzlabotu muskuļu līdzsvaru, kāds tas ir bijis pirms grūtniecības.
Pie mums tiek izmantotas RedCord® slinga terapijas iekārta, kas izveidota un attīstīta Norvēģijā. Slinga terapiju veic fizioterapeite Anita Sudnika, Diāna Ivanova un Irina Spiridonova – Bluka.

Maksas cenrādis: slinga terapija 30 min. – 12 eiro, slinga terapija 60 min. – 20eiro.
Slinga terapiju pacientiem iesaka neirologi, rehabilitācijas ārsti, ģimenes ārsti un traumatologi.

Lai pieteiktu vizīti, lūgums zvanīt pa tālruni 653 07 748.

Комментарии отключены.