Aktualitātes / Preiļos pirmais jaundzimušais šajā gadā – puisītis

Preiļos pirmais jaundzimušais šajā gadā – puisītis

Īpaši laimīgs Jaunā gada rīts izvērties kādai rēzekniešu ģimenei, kas 1. janvārī plkst. 2:07 mūsu dzemdību nodaļā sagaidījuši ilgi gaidīto ģimenes pieaugumu.

Pasaulē nāca 3280 gramus smagais un 53 cm garais puisītis. Jaundzimušajam puikam dots vārds Ralfs, kurš ir otrais bērniņš saviem vecākiem Ilonai un Aleksejam Žukoviem. Brāli mājās sagaidījusi māsiņa – Laura, kurai ir 5 gadi.

Uz Preiļu dzemdību nodaļu ģimene izvēlējusies mērot tālāku ceļu, jo dzirdētas pozitīvas atsauksmes. Kā māmiņa Ilona teic: “Visi tik ļoti lielīja, ka nolēmām paši mēģināt. Un ne velti – ļoti sirsnīgs kolektīvs, ļoti jauka atmosfēra, profesionāli ārsti, ļoti atsaucīgs viss personāls…Īstenībā daudz patīkamu sīkumu, kas lika justies ļoti ērti!”

Nu jau gads ir riņķī kā esam aizsākuši sirsnīgo tradīciju – sumināt apaļajos skaitļos dzimušos bērniņus, kas dzimuši mūsu dzemdību nodaļā.

Pirmā 2021. gada mazuļa vecākus devās sveikt Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļas virsmāsa Inna Kluša, pasniedzot SIA “Preiļu slimnīca” mīļmantiņu un labumu kasti “Mazuļa dārgumu lāde”, dāvanu maisu ar dažādām mazulim nepieciešamajām lietām no “Happy” un ziemā tik nepieciešamo D-vitamīnu no Teva Pharmaceutical Industries Ltd (UAB Teva Baltics).

Vēlam, lai Ralfs aug vesels, gudrs un visu mīlēts. Saticību,  veselību un ikdienišķu prieku Ralfiņa ģimenei!

WhatsApp Image 2021-01-02 at 09.01.17.jpeg