Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Noslēgumam tuvojas SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionāra pārbūve
Kristīne Selicka

Noslēgumam tuvojas SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionāra pārbūve

Projekta “SIA “Preiļu Slimnīca” dienas stacionāra pārbūves darbi šobrīd tuvojas noslēgumam un atlicis pavisam nedaudz līdz pacienti varēs saņemt vēl kvalitatīvākus un pieejamākus medicīnas pakalpojumus.

Šobrīd būvnieki turpina darbu pie durvju uzstādīšanas un citiem telpu labiekārtošanas darbiem. Savukārt, līdz šim būvnieki ir veikuši sienu, starpsienu špaktelēšanu, veikti elektroinstalācijas darbi, apgaismojuma ierīkošana tehniskajā stāvā un ventilācijas gaisa vadu izolācija tehniskajā stāvā.

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR)

Комментарии отключены.