Aktualitātes / Lai turpinātu nodrošināt medicīnas pakalpojumu pieejamību, darba diena netiks pārcelta

Lai arī šajā sarežģītajā laikā nodrošinātu iedzīvotājiem savlaicīgu medicīnisko palīdzību, ambulatoro pakalpojumu pieejamību, kā arī nenāktos pārcelt vai atcelt plānotās vizītes, piektdien, 19. novembrī  SIA „Preiļu slimnīca” stacionāra un poliklīnikas darbs noritēs ierastajā režīmā, darba diena netiks pārcelta uz šo sestdienu, 13. novembri.

13. novembrī poliklīnika būs slēgta. Taču veiktie pieraksti pie dakteres Jakovļevas un Daļeckas, kā arī daktera Petroņa, paliek spēkā!

17. novembrī – 7.30 – 16.00
18. novembrī – BRĪVDIENA
19. novembrī – 7.30 – 17.00

Uzņemšanas nodaļa turpinās darbu savā ierastajā režīmā, nepārtraukti visu diennakti.

Tālrunis uzziņām: 65307753

Orange Blue Eggs Easter Facebook Post_0.png