Aktualitātes / Jauna izstāde mūsu mākslas telpā “Latgales ainava”

Jauna izstāde mūsu mākslas telpā “Latgales ainava”

SIA “Preiļu slimnīca” mākslas telpā (poliklīnikas 2.stāvs) lielformāta foto darbu izstāde “Latgales ainava”, kas tika veltīta Latvijas simtgadei. Iedvesmojoši fotostāsti ar mūsu Latgales dabas ainavām, kas iemūžinātas dažādos gadalaikos.

Kas ir Latgales ainava? Tas ir tas, ko mēs redzam ikdienā, redzam to, kā tas mainās. Latgales ainava nav iedomājama bez ezeru zilajām acīm, miglas vāliem pļavās, krucifiksiem ceļa malās, paugurainajiem tīrumiem un bērzu birzīm. Ainava atspoguļo mūsu vērtības un kultūru.

/ Foto konkursa katalogs “Latgales ainava”/

Paldies Latgales fotogrāfu biedrības vadītājam Igoram Pličam par atsaucību un iespaidīgajiem darbiem, kas šobrīd priecē SIA “Preiļu slimnīca” pacientus un viesus.

Vairāk darbu apskatāms foto konkursa katalogā un darbu apkopotajā grāmatā “Latgales ainava”. Katalogs un grāmata pieejami apskatei darba dienās māksas telpas sākumā (rehabilitācijas nodaļās reģistratūrā).

Grāmatu “Latgales ainava” ir iespējams iegādāties, vēršoties pie Latgales fotogrāfu biedrības vadītāja Igora Pliča.

Lai bauda acīm!