Aktualitātes / Gada nogales svētku brīvdienās medicīnisko palīdzību sniegs dežūrārsts

Gada nogales svētku brīvdienās medicīnisko palīdzību sniegs dežūrārsts

Tuvojoties Ziemassvētku un Jaungada brīvdienām SIA “Preiļu slimnīca” medicīnas personāls aicina būt piesardzīgiem. Rūpēsimies par savu un tuvinieku veselību, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

• Informējam, ja brīvdienās vai svētku laikā parādās veselības problēmas, medicīniskus padomus/konsultācijus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti varēs saņemt, zvanot SIA “Preiļu slimnīca” dežūrārstam uz tālr. nr. 29408413.

• Gadījumos, ja parādās Covid19 saslimšanas simptomi, lūdzam, nenākt uz uzņemšanas nodaļu, bet sākumā sazināties ar dežūrārstu tālākas rīcības noskaidrošanai pa tālr. 29408413 vai 65307753.

• Akūtu, pēkšņu sāpju vai dzīvību apdraudošos gadījumos, nekavējoties zvanīt NMPD tālr. 113.

Kā arī Nacionālais Veselības Dienests atgādina, ka ārpus ģimenes ārstu darba laika medicīniska rakstura padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, iespējams saņemt, zvanot uz valsts ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Copy of Customer Service Information Banner Header Nu - Made with PosterMyWall (2).jpg