Aktualitātes / Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 ir Veselības ministrijas plānots un Veselības norēķinu centra organizēts medicīnisko padomu tālrunis, kura galvenais mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskas konsultācijas un izglītojošus padomus, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Medicīniskos padomus iedzīvotājiem sniedz pieredzējuši ģimenes ārsti, ārsta palīgi un medicīnas māsas darba dienās no 18.00 līdz 8.00 no rīta, bet brīvdienās un svētku dienās iedzīvotāji medicīniskus padomus var saņemt visu diennakti.

Būtiski!

  • Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, medicīniskus padomus Latvijas iedzīvotājiem sniedz latviešu valodā, krievu valodā un angļu valodā.
  • Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 nav paaugstinātas maksas tālrunis. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru. Lai noskaidrotu maksu par zvanu, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora.
  • Uz numuru 66016001 var zvanīt iedzīvotāji no visas Latvijas un no viesiem telekomunikāciju operatoriem.
  • Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, vispirms tiek atskaņots paziņojums par tālruni un par to, ka saruna tiks ierakstīta. Pēc paziņojuma izskanēšanas zvanu pieņem pirmais brīvais mediķis. Ja zvanīšanas brīdī visi mediķi būs aizņemti, sarunu novirzīs gaidīšanas režīmā līdz kāds no mediķiem būs brīvs.
  • Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, zvanītājs var palikt anonīms. Lai nepieciešamības gadījumā varētu pārzvanīt (ja pārtrūkst saruna), mediķis lūgs informāciju par zvanītāju (vārdu, tālruņa numuru, atrašanās vietu).

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes