Aktualitātes / Fizikālā terapija kļūst pieejamāka
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Fizikālā terapija kļūst pieejamāka

Preiļu poliklīnikā no 2017.gada 1.februāra ir pagarināts Fizikālās terapijas kabineta darba laiks, lai palielinātu pakalpojuma pieejamību gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Dažādas fizikālās terapijas procedūras pacientiem tiek nodrošinātas darbdienās no plkst. 7.30 līdz plkst.19.00, bet piektdienās līdz 17.00.

Ārste Viktorija Šmukste norāda: “Ar fizikālās terapijas metožu lietošanu ir iespējams sasniegt tādu pašu, un pat labāku rezultātu nekā ar zālēm.” Šīs metodes var tikt izmantotas arī imunitātes stiprināšanai.

Fizikālās terapijas kabinets ir aprīkots ar ierīcēm dažādiem terapijas veidiem, kas veicina vielmaiņu, uzlabo asinsriti, mazina sāpes, tūsku, novērš iekaisumu, kavē grumbu veidošanos, matu izkrišanu u.c. Kabinetā strādā trīs profesionāli speciālisti ar atbilstošu medicīnisko izglītību un pieredzi – Irēna Vaivode, Ermīne Zīmele un Natālija Vasiļjeva.  

Sākot ar februāri darbu Fizikālās terapijas kabinetā uzsāk Fizikālās terapijas ārste Viktorija Šmukste, kura pieņems katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 10.00, ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 11.00.

Lai pieteiktos uz fizikālās terapijas procedūrām un pie Fizikālās terapijas ārsta, ir nepieciešams sava ģimenes ārsta nosūtījums. Iepriekšēja pieteikšanās uz procedūrām un pie ārsta ir reģistratūrā (poliklīnikas 1.stāvā) vai zvanot uz tālruni 65307750.

Vienas procedūras maksa saskaņā ar SIA “Preiļu slimnīca” cenrādi pieaugušajiem ir no 2.50 līdz 5.00 EUR. Viens kurss var būt no 7 līdz 12 procedūrām, ko izvērtē un nozīmē ārstējošais ārsts. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu Fizikālās terapijas ārsta apmeklējuma pacienta iemaksa ir 4,27 EUR. Bērniem līdz 18 gadu vecumam Fizikālās terapijas procedūras un ārsta apmeklējumu apmaksā Nacionālais veselības dienests.

 

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes