Aktualitātes / Akcija “Rūpēs par tevi!” SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā

Akcija “Rūpēs par tevi!” SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā

Reizēm vajag pavisam nedaudz, lai diena kļūtu gaišāka! Tuvojoties Latvijas simtgadei gribas nest vēl vairāk gaismas un prieka ikdienā!

Sākot ar šodienu katrs mazulis – simtgades mazulis, kurš nāk pasaulē SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā, saņem būrvīgu dāvanu kasti. Tā tapusi akcijas “Rūpēs par Tevi” ietvaros, sadarbojoties SIA “Preiļu slimnīca”, biedrībai “Puķuzirnis” un atbalsta biedrībai “Caur visām grūtībām kopā”.
Māmiņas dāvanu saņem izrakstīšanās dienā. Šodien pirmās kastītes tika svinīgi pasniegtas mammām, kuras mazos sagaidīja svētku brīvdienās.

Biedrība “Puķuzirnis” joprojām aicina ikvienu ģimeni, kuras atvases jau izaugušas no zīdaiņu drēbītēm (izmērs  no 56/62 cm līdz 80/86 cm – no dzimšanas līdz bērna pusotra gada vecumam), taču tās joprojām ir labā stāvoklī, tīras, nesanēsātas, bez defektiem, ziedot tās, personīgi nogādājot Biedrības telpās Daugavpils ielā 34, Preiļos (Preiļu 1.pamatskolas vecā korpusa 1. stāvā, ieeja no sporta laukuma puses)darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00.

Tālāk drēbītes tiek iztīrītas, sagludinātas, sašķirotas, glīti sapakotas kastēs un nogādātas SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā. Visu šo darbu veic brīvprātīgie, kuri bez atalgojuma, ziedo savu laiku un pūles šo dāvanu radīšanai.

Šāda veida zīdaiņu pūriņu kastes ir ļoti noderīga dāvana jebkurai ģimenei un kļūs par būtisku atbalstu  ģimenēm ar zemākiem ienākumiem. Dāvināt dažādas mazuļiem nepieciešamās preces (autiņbiksītes, lietas barošanai, vannošanai, miegam u.tml.) aicinām arī jebkuru darba kolektīvu. Jau iepriekš pateicamies ikvienam akcijas atbalstītājam!