Aktualitātes / Vispasaules Fizioterapijas diena 2020 Preiļu slimnīcā

Vispasaules Fizioterapijas diena 2020 Preiļu slimnīcā

?Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.

SIA “Preiļu slimnīca” ļoti novērtē fizioterapeitu fiziski smago darbu pacientu veselības stāvokļa uzlabošanas nolūkos. Pateicamies par katra pacienta veselības stāvokļa rūpīgu izvērtēšanu un ārstēšanu, par vienmēr pozitīvas atmosfēras radīšanu nodaļā, par vēlmi izdarīt kaut ko vairāk par saviem tiešajiem pienākumiem, par atsaucību un redzamajiem rezultātiem, par veselīga dzīvesveida popularizēšanu…un vēl daudz un dikti par ko teikt “paldies”!

Ikdienas darba pienākumi bieži vien mūs ierobežo, bet ir viena diena gadā, kad fizioterapeiti var sanākt kopā…Šī diena fizioterapeitiem ir 8.septembris, kas ir viņu profesionālie svētki. Šogad SIA “Preiļu slimnīca” savām fizioterapijas meitenēm organizēja veselīgos svētkus, pieaicinot lektori un veselīga dzīvesveida entuziasti novadīt veselīgo smūtiju meistarklasi. Ideja, lai uz brīdi visas sanāk kopā, bauda šo kolektīva vienotības mirkli un uzņem spēkus, mērķtiecīgi noskaņojoties, nākamajam darba gadam.

Pieredzes stāsti, padomi un ieteikumi, jaunas zināšanas, degustācijas, iespaidi un smieklu čalas piepildīja šo svētku pēcpusdienu. Meitenes guva noderīgu informāciju veselīga dzīvesveida praktizēšanai, raugoties no uztura puses.

Jo kolektīvā ir spēks, ar jauniem spēkiem lecam nākamajā darba gadā.?‍♀️ Lai tas vēl veiksmīgāks un kustīgāks!

6_0.JPG_DSC1341.JPG

1_0.png2_0.png