Aktualitātes / Slinga terapija – locītavām, muskuļiem un saitēm

Slinga terapija – locītavām, muskuļiem un saitēm

?Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.

?Kāda ir slinga terapijas iedarbība?
Procedūras laikā tiek relaksēta muskulatūra, mazinātas sāpes, kā arī iespējama neliela mugurkaula jostas un/vai kakla daļas trakcija (vilkšanas vai stiepšanas metode). Slinga terapija uzlabo locītavu aktīvo kustīgumu un stabilitāti.

?Kas var apmeklēt slinga terapiju?
Slinga terapiju var apmeklēt:
• ikviens no mums, kurš vēlās sevi uzturēt labā fiziskā formā;
• ja ir kustību un balsta aparāta problēmas, galvas vai muguras sāpes;
• sēdoša un mazkustīga darba darītāji (biroju darbinieki, tālbraucēji šoferi, frizieri u.c.);
• jaunās māmiņas un sievietes pēc dzemdībām, kad ir mainījusies stāja, grūtniecības laikā ir bijušas muguras sāpes vai tās parādījušās pēc dzemdībām.

?Kā notiek slinga terapijas procedūra?
Procedūras laikā notiek mugurkaula kakla daļas un/vai jostas daļas muskulatūras relaksācija, dziļo muskuļu nostiprināšana un kustību uzlabošana. Procedūras ilgums ir 60 minūtes. Pacients atrodas relaksētā pozā guļus uz muguras vai sāniem uz procedūru galda. Atkarībā no tā, kura mugurkaula daļa tiks relaksēta un stiepta (mugurkaula kakla un/vai jostas daļa), pacients tiek iekarināts slingā.
Pirms stiepšanas fizioterapeits veic muskulatūras relaksāciju, atbrīvošanu un iesildīšanu, izmantojot mīksto audu manuālās tehnikas.

Maksas pakalpojumu cenrādishttps://preiluslimnica.lv/rehabilitacija_slingaterapija

Konsultācijas un pieraksta veikšana pa tālr.: 65307748 vai 26413288

Copy of Fitness company calendar 2020 - Made with PosterMyWall.jpg