Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / SIA “Preiļu slimnīca” iegādājās jaunu video laringoskopu

SIA “Preiļu slimnīca” iegādājās jaunu video laringoskopu

Augustā SIA “Preiļu slimnīca” iegādājas video laringoskopu. Video laringoskops tiek izmantots balsenes iekšējās virsmas apskatei caur mutes dobumu un balsenes slimību ārstēšanai. Jaunais video laringoskops ļaus ātrāk un ērtāk veikt balsenes apskati, tā precīzāk nosakot diagnozi.

Video laringoskops iegādāts ar ERAF fondu līdzfinansējumu.

Jau iepriekš ziņots, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018.

Kopējais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018. – 12.2020. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% – 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)