Aktualitātes / Pieredzes apmaiņas brauciens uz Siguldas slimnīcu

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Siguldas slimnīcu

SIA „Preiļu slimnīca”  Ginekoloģijas un dzemdību nodaļas personāls 2016. gada 5. augustā devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Siguldas slimnīcu. Slimnīcā lielu uzmanību pievērš maksimāla komforta un individuālas attieksmes radīšanai pret pacientu. Tas ļāvis kļūt arī par veselības aprūpes pakalpojumu eksportētāju. Apmeklējuma laikā tika apskatīta dzemdību – ginekoloģijas nodaļa, kur pagājušā gada laikā piedzimis rekordliels jaundzimušo skaits – 904. Kā arī Rehabilitācijas un sporta medicīnas centrs,  kur ir ļoti plašs ambulatoro pakalpojumu piedāvājums.  Nodaļā nodrošina efektīvu ārstniecību, rehabilitāciju un profilaksi. Apmeklējuma beigās notika tikšanās ar Siguldas slimnīcas valdes locekli Valdi Siļķi.

Pateicamies Siguldas slimnīcas personālam par viesmīlīgo uzņemšanu un par pozitīvas pieredzes pilnu dienu.