Aktualitātes / Darbu sāks jauns speciālists – uztura speciālists

Darbu sāks jauns speciālists – uztura speciālists

Sākot ar 19.jūniju Preiļu Slimnīcā darbu sāks uztura speciāliste – Laima Givoina.
Pieņemšana notiks 2 reizes mēnesī – sestdienās. Vizītes ilgums būs 45 līdz 60 minūtes.

Uztura speciālista konsultācija ir ļoti noderīga ne tikai cilvēkiem ar lieko svaru, hroniskām saslimšanām vai ēšanas traucējumiem, bet arī veseliem cilvēkiem, kuri vēlas ēst veselīgi un sakārtot savu ēdienkarti. Produktus nevajadzētu vērtēt kā “labs” un “slikts”. Ēdienkartē drīkst iekļaut ikvienu pārtikas produktu, taču ir svarīgi saprast, cik bieži un kādos daudzumos. Uztura speciāliste uzskata, ka veselīgs un sabalansēts uzturs ir kā veiksmes atslēga uz pilnvērtīgu un enerģijas pilnu dzīvi.

Jaunā uztura speciāliste Laima Givoina ir ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē (uztura speciālista kvalifikācija), kā arī šobrīd studē maģistra programmā “Uzturzinātne”.

Vairāk informācijas un pieraksts Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā vai pa tālruni 26413288

Vizītes maksa atbilstoši maksas pakalpojumu cenrādim: https://preiluslimnica.lv/node/161

WWW.PREILUSLIMNICA.LV_0.png