Aktualitātes / Bezmaksas iepazīšanās nūjošanas nodarbība 30. augustā

Bezmaksas iepazīšanās nūjošanas nodarbība 30. augustā

30. augustā tiek piedāvāta iespēja izmēģināt bezmaksas nūjošanas nodarbību.

Nūjošana ir fizisko aktivitāšu veids, ko viegli apgūt jebkurā vecumā, nodarbību laikā nodarbinātas tiek aptuveni 90% no muskuļu grupas, pamatā ir drošas, veselīgas un biomehāniski pareizas kustības.

Nūjojot jūs atbrīvojaties no ikdienas stresa; attīstat izturību, kustīgumu, koordināciju, veicina veselīgu miegu un vispārējo labsajūtu.

Īpaši noderīga cilvēkiem ar sirds, asinsvadu, muguras, locītavu, elpošanas slimībām, kā arī osteoporozes un diabēta profilaksei.

Nodarbību laikā tiek apmācīta pareiza nūjošanas tehnika. Nodarbības sastāv no iesildošās daļas, pamatdaļas (nūjošanas) un atsildīšanas (stiepšanās). Piedāvāti tiek vingrojumi spēkam, izturībai, līdzsvaram un koordinācijai.

Nodarbību norises vieta: Preiļu parks un tā apkārtne (pulcēšanās pie SIA”Preiļu slimnīca” poliklīnikas ieejas plkst.17.00)

Iepriekšēja pieteikšanās: pa tālr. 26386443

Nepieciešams: brīvs, ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs, ērti apavi, labs noskaņojums, savas nūjošanas nūjas (ja tādas ir)

Ja nav personīgās nūjas, tad pie nodarbību vadītājiem ir iespēja iegūt nūjas uz nodarbības laiku. Nūju skaits ierobežots.

Nodarbības cena: 30. augustā bezmaksas nodarbība, viena nodarbība 3 EUR, iegādājoties mēneša abonementu 20 EUR