Aktualitātes / Visas kategorijas / Jaunumi / Apmācības darbiniekiem par jaundzimušo reanimāciju
Maija Krasnā

Apmācības darbiniekiem par jaundzimušo reanimāciju

26.martā Preiļu slimnīcā norisinājās jaundzimušo reanimācijas apmācības darbiniekiem kopā ar Rīgas Dzemdību nama galveno neonatoloģi Inesi Bļodnieci. Šīs apmācības bija veltītas mūsu slimnīcas medicīnas personālam, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku sagatavotību un kompetenci, risinot ārkārtas situācijas saistībā ar jaundzimušajiem.

Darbinieki atjaunoja savas zināšanas jaundzimušo reanimācijas procedūrās, kritisku situāciju vadībā, lai nodrošinātu jaundzimušo veselību un labklājību.

Šāda veida regulāras apmācības palīdz nodrošināt visaugstāko līmeni aprūpē mūsu mazajiem pacientiem. Mēs lepojamies ar mūsu personāla apņemšanos atjaunot savas prasmes, lai sniegtu labāko iespējamo aprūpi viskritiskākajos brīžos. Darbinieku apmācības tiek veiktas regulāri, lai nodrošinātu labāko aprūpi mūsu pacientiem.

Комментарии отключены.