Aktualitātes / Aicinām darbā mārketinga speciālistu
Rolands Naglis

Aicinām darbā mārketinga speciālistu

SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā mārketinga speciālistu uz nepilnu darba laiku (20 stundas nedēļā).

Darba pienākumi:

  • Uzņēmuma mārketinga plāna izstrāde un ieviešana saskaņā ar uzņēmuma kopējo stratēģiju un plāniem;
  • Uzņēmuma pozitīvā tēla veicināšana masu saziņas līdzekļos;
  • Mārketinga budžeta plānošana un izpildes / efektivitātes kontrole;
  • Komunikācijas kanālu paplašināšana un attīstīšana;
  • Uzņēmuma ārējo un iekšējo mārketinga kampaņu plānošana un īstenošana;
  • Uzņēmuma mājas lapas papildināšana ar aktuālo informāciju;
  • Sadarbības partneru piesaiste pakalpojumu attīstībai un pārdošanai;
  • Informācijas monitorings un analīze;
  • Informatīvā materiāla sagatavošana (bukleti, brošūras, pakalpojumu apraksti u.c.) un to atbilstības uzņēmuma mērķiem, mārketinga plānam kontrole.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība sociālo zinātņu (uzņēmējdarbība, mārketings) vai radniecīgā jomā;
  • darba pieredze mārketinga speciālista amatā;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte un iniciatīva;
  • labas analītiskās un informācijas apkopošanas spējas, radoša domāšana;
  • patstāvīgums lēmumu pieņemšanā, inovatīvi risinājumi;
  • prasme strādāt komandā un produktīvi sadarboties ar dažādu struktūrvienību darbiniekiem un ārējiem sadarbības partneriem;
  • labas iemaņas biroja datorprogrammu lietošanā (dizaina programmatūru pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību)

Piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • pilnas likmes mēnešalga Eur 1174,00 pirms nodokļu nomaksas.

Dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) un pieteikumu (motivācijas vēstuli) aicinām iesūtīt līdz 2022. gada 24. maija plkst. 16.00 uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv ar norādi “Mārketinga speciālists”.

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes