Veiksmīgi rit autostāvvietas un ārēja apgaismojuma izbūve SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā

Šī gada maija pašās beigās sākušies, šobrīd veiksmīgi turpinās vērienīgie būvniecības darbi autostāvvietas izbūvei, ārējā apgaismojuma ierīkošanai un teritorijas labiekārtošanai SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, būvdarbus veic SIA “DSM Meistari” par kopējo līgumcenu 235 349,27 EUR bez PVN.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju, autostāvvietā ir paredzētas 43 auto novietošanas vietas un 3 vietas invalīdu auto novietošanai. Bruģakmens seguma izveide autostāvvietā šobrīd paveikta par aptuveni 70% no visa apjoma. Tāpat būvnieki jau paveikuši priekšdarbus ārēja apgaismojuma ierīkošanai, norit darbi pie pandusu izbūves. Saskaņā ar līguma nosacījumiem būvdarbus paredzēts veikt līdz šī gada novembrim

Autostavieta1.jpg

Autostaavieta2.jpg

Atgādinām, ka līdz ar uzsāktajiem būvdarbiem, ir ierobežotas auto novietošanas iespējas SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā. Lūgums autovadītājiem sekot līdzi norādēm un ceļa zīmēm. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Rolands Naglis

Septembris
29. oktobrī plkst. 9:00 onkologa pieņemšana.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkas 3. stāvā ir uzsākti remontdarbi.
Septembris
No 24. augusta līdz 20. septembrim SIA “Preiļu slimnīca” PS FIT telpās notika topošo māmiņu un tēvu skolas 20 lekciju cikls. Bezmaksas nodarbības norisinājās projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.
Septembris
Uz dzemdes kakla vēža skrīningu Latvijā pagājušajā gadā atsaucās tikai 35% no uzaicinātajām uz šo izmeklējumu. Sievietes pēc 50 gadiem retāk piedalās skrīninga programmā un tieši tas ir galvenais iemesls, kāpēc risks saslimt pieaug. Par to intervijā stāsta Rīgas Dzemdību nama galvenā ārste, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā, Rīgas Stradiņa universitātes Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja, profesore Dace Rezeberga. Viņa akcentē, ka šogad sievietēm pēc 30 gadiem skrīningā ieviests jauns algoritms. Tā kā šis ir vēža veids, no kura mūsdienās ir iespējams pilnībā izvairīties, Latvijas dzemdes kakla vēža izglītības fonds sadarbībā ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju un Latvijas Kolposkopijas biedrību ir sācis ilgstošu informēšanas un motivēšanas kampaņu “Apsteidz dzemdes kakla vēzi!” ar aicinājumu “Veic valsts apmaksātu skrīninga pārbaudi!”...
Septembris
Lai saņemtu informāciju jautājumos par vakcināciju, lūgums zvanīt uz vakcinācijas kabineta uzziņu tālruni 28234496 vai rakstot vakcinacija@preiluslimnica.lv
Septembris
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 300. mazuli. 16. septembrī plkst. 11:10 Upmalas pagasta iedzīvotājai Klintai Vaivodei piedzima brīnišķīga meitiņa – Līga: 54 cm gara un 3890 g smaga. Savā ģimenē meitenīte ir trešais bērniņš. Mājās kuplo ģimeni gaida 8 gadus vecā māsa Evelīna un 7 gadus vecais brālis Andis.