SIA "Preiļu slimnīca" iegādājās jaunu video laringoskopu

Augustā SIA “Preiļu slimnīca” iegādājas video laringoskopu. Video laringoskops tiek izmantots balsenes iekšējās virsmas apskatei caur mutes dobumu un balsenes slimību ārstēšanai. Jaunais video laringoskops ļaus ātrāk un ērtāk veikt balsenes apskati, tā precīzāk nosakot diagnozi.

Video laringoskops iegādāts ar ERAF fondu līdzfinansējumu.

Jau iepriekš ziņots, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018.

Kopējais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018. - 12.2020. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

Janvāris
SIA "Preiļu slimnīca" mākslas telpā (poliklīnikas 2.stāvs) lielformāta foto darbu izstāde "Latgales ainava", kas tika veltīta Latvijas simtgadei. Iedvesmojoši fotostāsti ar mūsu Latgales dabas ainavām, kas iemūžinātas dažādos gadalaikos.
Janvāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Janvāris
Slimību profilakses un kontroles centrs gripas epidēmijas sākumu izsludināja no 2019. gada 11. decembra.
Bērns ir mīlestība, kas kļuvusi redzama. /Novalis/ ❤️