Medicīnas fitnesa centrs Preiļos

22. oktobrī SIA “Preiļu slimnīca” durvis vērs Medicīnas fitnesa centrs “PS FIT”. Fitnesa centra telpas atradīsies poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Nodarbības notiks no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā. Tās būs piemērotas ļoti dažādām vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēku grupām. Grafiks būs pieejams SIA “Preiļu slimnīca” mājas lapā un uz informācijas dēļiem SIA “Preiļu slimnīca”. Grafikam un jaunumiem varēs sekot līdzi arī “PS FIT” Facebook kontā. Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Plānotie treniņi:

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Pilates - vingrojumu sistēma visam ķermenim. Atzītas nodarbības pasaules fizioterapeitu, ortopēdu un sporta ārstu aprindās. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī. Galvenais akcents tiek likts uz muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšanu. Regulāri nodarbojoties, pilnīgi izmainās cilvēka ķermeņa izjūtas ikdienā, izlabojas stājas defekti, mainās cilvēka gaita un ķermenis atgūst pareizu līdzsvara izjūtu, uzlabojas sirds – asinsvadu un elpošanas sistēma, kā arī normalizējas veģetatīvā nervu sistēma.

Veselai mugura – vingrojumu sistēma, kas sastāv no vingrojumiem, ko darbā ar pacientiem izmanto fizioterapeiti. Šīs nodarbības būs piemērotas ikvienam, kurš jau izgājis nodarbību kursu SIA “Preiļu slimnīca” rehabilitācijas nodaļā vai jebkurā citā rehabilitācijas centrā un vēlas turpināt pozitīvo progresu.

Zemas intensitātes treniņi – vingrojumu sistēma, kurā tiks izmantoti, gan pilates, gan TRX, gan aerobikas, gan citi treniņu veidi. Nodarbībās būs zems slodzes līmenis un treneris īpaši sekos līdzi visu nodarbības dalībnieku pašsajūtai.

Vingrošana jaunajām māmiņām kopā ar mazuļiem - nodarbība jaunajām māmiņām dekrēta atvaļinājumā, pirmās fiziskās aktivitātes un iespēja atgūt  labu fizisko formu vai iegūt pat vēl labāku fizisko formu nekā tā bijusi pirms dzemdībām. Treniņu fokuss ir māmiņas ar mazuli blakus. Treniņa metodika ir maksimāli pielāgota tieši jauno māmiņu fizioloģiskajam pēcdzemdību stāvoklim. Ir dažādi sagatavošanas līmeņi, kas pielāgoti katrai mammai, līdz ar to nav jākautrējas ka pirmajās nodarbībās vingrinājumu veikšana var šķist sarežģīta un ļoti izaicinoša.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Nodarbības vadīs sertificēti fizioterapeiti un treneri, visi nodarbību un vingrojumu grafiki ir rūpīgi sabalansēti un pārdomāti, lai nodrošinātu katrai grupai visvēlamāko slodzi un arī rezultātu.

Informācija: SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Urka, 22443812.

 

 

PĒDĒJIE JAUNUMI

15
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4.
10
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā iegādāti jauni trenažieri, kas atvieglos fizioterapeitu darbu ar pacientiem, kam ir balsta un kustību aparāta saslimš
24
Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.

JAUTĀJIET MUMS