Dūlas lekcija - pēcdzemdību atjaunošanās rituāli

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" notika dūlas (dzemdību atbalsta persona) Veronikas Tabūnes lekcija "Gatavošanās pēcdzemdību laikam". Šī lekcija tika organizēta dūlu nedēļas ietvaros. Nākamās nedēļas laikā visā Latvijā dūlas rīko dažādus bezmaksas vai samazinātas maksas pasākumus sievietēm, mammām, grūtniecēm un ģimenēm. Arī Preiļos notikusī atklātā lekcija bija par samazinātu maksu un bija pieejama ikvienam interesentam. Gatavošanās pēcdzemdību periodam sākas bērniņa gaidīšanas laikā. Dūla Veronika Tabūne dalījās ar informāciju par paņēmieniem, kas palīdz atjaunoties māmiņas ķermenim. Tika stāstīts par rituāliem ģimenei - pirtīžas un saru dzīšana bērniņam, kā arī dzemdību aizvēršanu pirtī - māmiņai.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
22. oktobrī SIA “Preiļu slimnīca” durvis vērs Medicīnas fitnesa centrs “PS FIT”.
Oktobris
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1.
Septembris
Šonedēļ SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā tika piegādāta jauna iekārta - RAPAEL SMART PEGBOARD, kas palīdz cilvēkiem attīstīt pirkstu veiklību,

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA