Dūlas lekcija - pēcdzemdību atjaunošanās rituāli

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" notika dūlas (dzemdību atbalsta persona) Veronikas Tabūnes lekcija "Gatavošanās pēcdzemdību laikam". Šī lekcija tika organizēta dūlu nedēļas ietvaros. Nākamās nedēļas laikā visā Latvijā dūlas rīko dažādus bezmaksas vai samazinātas maksas pasākumus sievietēm, mammām, grūtniecēm un ģimenēm. Arī Preiļos notikusī atklātā lekcija bija par samazinātu maksu un bija pieejama ikvienam interesentam. Gatavošanās pēcdzemdību periodam sākas bērniņa gaidīšanas laikā. Dūla Veronika Tabūne dalījās ar informāciju par paņēmieniem, kas palīdz atjaunoties māmiņas ķermenim. Tika stāstīts par rituāliem ģimenei - pirtīžas un saru dzīšana bērniņam, kā arī dzemdību aizvēršanu pirtī - māmiņai.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS