Dūlas lekcija - pēcdzemdību atjaunošanās rituāli

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" notika dūlas (dzemdību atbalsta persona) Veronikas Tabūnes lekcija "Gatavošanās pēcdzemdību laikam". Šī lekcija tika organizēta dūlu nedēļas ietvaros. Nākamās nedēļas laikā visā Latvijā dūlas rīko dažādus bezmaksas vai samazinātas maksas pasākumus sievietēm, mammām, grūtniecēm un ģimenēm. Arī Preiļos notikusī atklātā lekcija bija par samazinātu maksu un bija pieejama ikvienam interesentam. Gatavošanās pēcdzemdību periodam sākas bērniņa gaidīšanas laikā. Dūla Veronika Tabūne dalījās ar informāciju par paņēmieniem, kas palīdz atjaunoties māmiņas ķermenim. Tika stāstīts par rituāliem ģimenei - pirtīžas un saru dzīšana bērniņam, kā arī dzemdību aizvēršanu pirtī - māmiņai.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Otrdien, 29. maijā SIA "Preiļu slimnīca" viesosies zīdīšanas konsultante  Anita Baltalksne, kura nodarbojas arī ar Baha ziedu terapiju un ir PEP Mamma. Nodarbības sākums 10:00 poliklīnikas pirmajā stāvā 104. kabinetā. Maksa par nodarbību 7 eur. Būs lekcija, un iespēja uzdod jautājumus.
Maijs
Endokrinoloģija ir medicīnas nozare,