Vingrošana ar fizioterapeitu Preiļos

Ceturtdien, 4.janvārī, plkst. 16:00, SIA "Preiļu slimnīca" uzsāksim nākamo pasākuma ciklu - "VINGROŠANA AR FIZIOTERAPEITU PREIĻOS*".

Dalība pasākumā bez maksas.
Notiek dalībnieku reģistrācija, pieteikšanās un sīkāka informācija: 26386443 (ANITA)

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

vingrošana-ar-fizioterapeitu_Preilos_janvaris.jpg

ShareFacebookTwitter

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS