Vingrošana ar fizioterapeitu Preiļos

Ceturtdien, 4.janvārī, plkst. 16:00, SIA "Preiļu slimnīca" uzsāksim nākamo pasākuma ciklu - "VINGROŠANA AR FIZIOTERAPEITU PREIĻOS*".

Dalība pasākumā bez maksas.
Notiek dalībnieku reģistrācija, pieteikšanās un sīkāka informācija: 26386443 (ANITA)

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

vingrošana-ar-fizioterapeitu_Preilos_janvaris.jpg

ShareFacebookTwitter

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Otrdien, 29. maijā SIA "Preiļu slimnīca" viesosies zīdīšanas konsultante  Anita Baltalksne, kura nodarbojas arī ar Baha ziedu terapiju un ir PEP Mamma. Nodarbības sākums 10:00 poliklīnikas pirmajā stāvā 104. kabinetā. Maksa par nodarbību 7 eur. Būs lekcija, un iespēja uzdod jautājumus.
Maijs
Endokrinoloģija ir medicīnas nozare,