Iveta Stare Kolnasātā

SIA "Preiļu slimnīca" valdes priekšsēdētāja Iveta Stare viesojās Latvijas Radio Latgales studijā radījumā "Kolnasāta". Intervijā Iveta Stare stāstīja gan par Preiļu slimnīcas plāniem un iespējām, par jaunu speciālistu piesaisti, izaicinājumiem.

Raidījumu noklausīties var Latvijas Sabiedrisko mediju mājas lapā.

2017-09-17_Kolnasata_Iveta-Stare.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Decembris
Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.
Decembris
Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.
Decembris
Pagājušajā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” un SIA „Preiļu slimnīca” , kas reģiona iedzīvotājiem nodrošinās vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu.

JAUTĀJIET MUMS