Iveta Stare Kolnasātā

SIA "Preiļu slimnīca" valdes priekšsēdētāja Iveta Stare viesojās Latvijas Radio Latgales studijā radījumā "Kolnasāta". Intervijā Iveta Stare stāstīja gan par Preiļu slimnīcas plāniem un iespējām, par jaunu speciālistu piesaisti, izaicinājumiem.

Raidījumu noklausīties var Latvijas Sabiedrisko mediju mājas lapā.

2017-09-17_Kolnasata_Iveta-Stare.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA