Īslaicīgas izmaiņas darba laikā

No 2017.gada 19.jūnija līdz 18.jūlijam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Īslaicīgas izmaiņas noteiktas sakarā ar ventilācijas sistēmas remontu un kosmētisko telpu remontu nodaļā.

Preiļu slimnīcā bez izmaiņām darbu turpina Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas tālrunis 65307753.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Decembris
Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.
Decembris
Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.
Decembris
Pagājušajā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” un SIA „Preiļu slimnīca” , kas reģiona iedzīvotājiem nodrošinās vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu.

JAUTĀJIET MUMS