Īslaicīgas izmaiņas darba laikā

No 2017.gada 19.jūnija līdz 18.jūlijam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Īslaicīgas izmaiņas noteiktas sakarā ar ventilācijas sistēmas remontu un kosmētisko telpu remontu nodaļā.

Preiļu slimnīcā bez izmaiņām darbu turpina Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas tālrunis 65307753.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA