Nodaļa / Rehabilitācijas nodaļa / Rehabilitācijas nodaļa

Rehabilitācijas nodaļa

Piesakies vizītei
Informācija
Apraksts

Rehabilitācijas nodaļā tiek piedāvāts saņemt valsts apmaksātu vai maksas medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus. Nodaļā strādā vairāk nekā 20 speciālisti, kuri pacientiem pēc traumām vai slimībām palīdz ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā.Ikdienā strādājam ar šādām pacientu grupām: neiroloģiskie pacienti, traumataloģijas/ortopēdijas pacienti, pulmonoloģiskie pacienti, kardioloģiskie pacienti, geriartrijas pacienti, grūtnieces, sievietes pēc dzemdībām, terapeitiskie pacienti, onkoloģiskie pacienti, bērni un zīdaiņi.

Darbā pielietojam šādas tehnikas: ārstnieciskā vingrošana, mīksto audu tehnikas, Bobota terapija, viscerālās tehnikas, teipošana, slinga terapija, nūjošana, pilatess, TRX.

Rehabilitācijas nodaļas personāls

Masieri: Baiba Prikule, Madara Priekule, Olga Gribuste-Blūmentāle.

Audiologopēdi: Ilze Mikule, Linda Vucāne.

Ergoterapeits: Jekaterina Jefremova.

FRMĀ: Irēna Paidere.

FRMĀ stažieris: Olga Jakovļeva.

Fizioterapeiti: Anita Sudnika, Diāna Ivanova, Ludmila Ivanova, Līga Mičule, Santa Anna Kjurčijska, Irina Spiridonova-Bluka, Kristīne Timofejeva, Karīna Rubina, Ligita Liepiņa-Čeviļeva, Līga Lazdāne.

Fizikālās terapijas kabinets: Sarmīte Znotiņa, Natālija Vasiļjeva, Anda Erte.

Valsts apmaksāto rehabilitāciju var saņemt pacienti pēc traumām, operācijām, smagām saslimšanām, piemēram, insulta, pacienti, kuri slimo ilgstoši (vairāk nekā trīs mēnešus), kā arī citi pacienti, ja ir rehabilitologa, vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta atzinums rehabilitācijas nepieciešamībai. Bezmaksas pakalpojumus var saņemt bērni līdz 18 gadiem.

Valsts apmaksātās rehabilitācijas saņemšanas kārtība: 

  • Lai saņemtu valsts apmaksātu medicīnisko rehabilitāciju, ir jāvēršas pie ģimenes ārsta vai speciālista, kurš, izvērtējot pacienta veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā var izsniegt nosūtījumu rehabilitologa, jeb fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta ambulatorai konsultācijai.
  • Rehabilitologs, jeb fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, izvērtējot pacienta veselības stāvokli un medicīniskās indikācijas, ir tiesīgs izstrādāt medicīniskās rehabilitācijas plānu un izsniegt nosūtījumu valsts apmaksātas medicīniskās rehabilitācijas saņemšanai.

Pacients var saņemt rehabilitāciju ambulatori vai dienas stacionārā.

  • Rehabilitācija ambulatori notiek – pacients apmeklē medicīniskās rehabilitācijas nodarbības pēc plāna, iepriekš pierakstoties noteiktā laikā un dienā.
  • Dienas stacionārā pacientam iespējams saņemt vairāk procedūras dienā, maksājot tikai pacienta iemaksu – 7,00 EUR par dienu (izņemot no pacienta līdzmaksājuma atbrīvotās iedzīvotāju grupas).

 

E-pasts: rehabilitacija@preiluslimnica.lv

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Uzņemšanas nodaļa:

Rehabilitācijas nodaļa:

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Hmm! Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.