INFORMĀCIJA PACIENTIEM

download (1)_0.png- Kas jāņem līdzi, dodoties uz dzemdībām Preiļu slimnīcā

download (1)_0.png- Kas jāņem līdzi uz slimnīcu (Terapijas nodaļa, Ginekoloģijas-dzemdību nodaļa)

download (1)_0.png- Pacientu iekšējās kārtības noteikumi SIA "Preiļu slimnīca" stacionārā

e-adrese_0.jpg
E-adrese ir drošs, uzticams un aizsargāts elektroniskas saziņas pakalpojums, ar kura palīdzību iedzīvotāji un uzņēmumu pārstāvji, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv izveidotu kontu jeb pastkastīti, var veikt oficiālu, elektronisku saraksti ar valsts un pašvaldību iestādēm un otrādi.

Augusts
Šī gada 31. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 12.00 Preiļu slimnīcā norisināsies Donoru diena.
Augusts
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 250. mazuli! Šodien, 2. augusta ļoti agrā rīta stundā – plkst. 2:20 mammai Renātei no Preiļu novada Pelēču pagasta piedzima brīnišķīga meitenīte – Emīlija: 54 cm gara un 3550 g smaga.
Jūlijs
1.-7. augustā tiek atzīmēta Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par zīdīšanas nepieciešamību mātes un bērna veselības saglabāšanā. Šogad šīs tematiskās nedēļas sauklis ir “Atbalsti zīdīšanu” (ang. “Step up for breastfeeding”), aicinot aktualizēt zīdīšanas nepieciešamību dažādos sabiedrības līmeņos.
Jūlijs
Šī gada maija pašās beigās sākušies, šobrīd veiksmīgi turpinās vērienīgie būvniecības darbi autostāvvietas izbūvei, ārējā apgaismojuma ierīkošanai un teritorijas labiekārtošanai SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, būvdarbus veic SIA “DSM Meistari” par kopējo līgumcenu 235 349,27 EUR bez PVN.
Jūlijs
C hepatītu kā apdraudējumu Latvijas sabiedrībai līdz 2030. gadam iespējams padarīt par aizmirstamu pagātni, ja katru gadu ārstētu ap 3000 pacientu, bet šim nolūkam pārbaudītu jeb testētu daudz vairāk cilvēku nekā līdz šim. Zāles ir, tāpēc sekmes ir pašas sabiedrības gribēšanā.
Jūlijs
Ir noslēgušies SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļas atjaunošanas 2. kārtas būvdarbi, bet pagājušā nedēļā būvvaldē pieņemts lēmums par būvdarbu pabeigšanu.