Donoru diena

Donoru_dienas_plakata_sagatave_augusts-page0001 - kopija.jpg

Septembris
29. oktobrī plkst. 9:00 onkologa pieņemšana.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkas 3. stāvā ir uzsākti remontdarbi.
Septembris
No 24. augusta līdz 20. septembrim SIA “Preiļu slimnīca” PS FIT telpās notika topošo māmiņu un tēvu skolas 20 lekciju cikls. Bezmaksas nodarbības norisinājās projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.
Septembris
Uz dzemdes kakla vēža skrīningu Latvijā pagājušajā gadā atsaucās tikai 35% no uzaicinātajām uz šo izmeklējumu. Sievietes pēc 50 gadiem retāk piedalās skrīninga programmā un tieši tas ir galvenais iemesls, kāpēc risks saslimt pieaug. Par to intervijā stāsta Rīgas Dzemdību nama galvenā ārste, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā, Rīgas Stradiņa universitātes Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja, profesore Dace Rezeberga. Viņa akcentē, ka šogad sievietēm pēc 30 gadiem skrīningā ieviests jauns algoritms. Tā kā šis ir vēža veids, no kura mūsdienās ir iespējams pilnībā izvairīties, Latvijas dzemdes kakla vēža izglītības fonds sadarbībā ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju un Latvijas Kolposkopijas biedrību ir sācis ilgstošu informēšanas un motivēšanas kampaņu “Apsteidz dzemdes kakla vēzi!” ar aicinājumu “Veic valsts apmaksātu skrīninga pārbaudi!”...
Septembris
Lai saņemtu informāciju jautājumos par vakcināciju, lūgums zvanīt uz vakcinācijas kabineta uzziņu tālruni 28234496 vai rakstot vakcinacija@preiluslimnica.lv
Septembris
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 300. mazuli. 16. septembrī plkst. 11:10 Upmalas pagasta iedzīvotājai Klintai Vaivodei piedzima brīnišķīga meitiņa – Līga: 54 cm gara un 3890 g smaga. Savā ģimenē meitenīte ir trešais bērniņš. Mājās kuplo ģimeni gaida 8 gadus vecā māsa Evelīna un 7 gadus vecais brālis Andis.