Iegādāts jauns aprīkojums operāciju blokam

SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumus par piegādi un drīzumā saņems jaunu aprīkojumu operāciju blokam – 2 operāciju lampas un operāciju galdu.

Operāciju zāles aprīkojums tiks izvietots dienas stacionāra telpās, kurās šobrīd norit remontdarbi. Plānots, ka tie noslēgsies rudens sākumā.

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

csm_LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB_ad9731bbe1_1.jpg

Maijs
Arī šogad saņēmām iepriecionošu ziņu no Loopiņš. ar vēlmi sveikt bērniņu, kas dzimis neapaļā skaitlī. Rokdarbniece Sabīne šogad izvēlējusies sveikt 131. dzimušo bērniņu Preiļu dzemdību nodaļā, savukārt pērn tas bija 299.jaundzimušais. Gan šajā, gan pagājušajā gadā Loopiņš.
Maijs
31.maijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis.   Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
Māsu profesija nezaudē savu aktualitāti un nozīmīgumu jebkuros laikos, arī tagad, kad pasauli piemeklējusi pandēmija māsu darbs ir vitāli svarīgs.
Maijs
SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).   Darba pienākumi:
Aprīlis
Pirms gaidāmajām maija brīvdienām, no 1. līdz 4.