Atvērto durvju diena Daugavpils medicīnas koledžā

Cienījamie studētgribētāji!

Daugavpils Universitātes aģentūra “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” aicina piedalīties Atvērto durvju dienās 2021 šī gada 17. martā plkst. 11.00

Piedāvājam iespēju iepazīties ar koledžā īstenotajām studiju programmām un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem TIEŠSAISTĒ.

Reģistrējies šeit

Ar cieņu,

Koledžas aministrācija

Maijs
Arī šogad saņēmām iepriecionošu ziņu no Loopiņš. ar vēlmi sveikt bērniņu, kas dzimis neapaļā skaitlī. Rokdarbniece Sabīne šogad izvēlējusies sveikt 131. dzimušo bērniņu Preiļu dzemdību nodaļā, savukārt pērn tas bija 299.jaundzimušais. Gan šajā, gan pagājušajā gadā Loopiņš.
Maijs
31.maijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis.   Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
Māsu profesija nezaudē savu aktualitāti un nozīmīgumu jebkuros laikos, arī tagad, kad pasauli piemeklējusi pandēmija māsu darbs ir vitāli svarīgs.
Maijs
SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).   Darba pienākumi:
Aprīlis
Pirms gaidāmajām maija brīvdienām, no 1. līdz 4.