Turpinās pieteikšanās vakcīnai pret Covid-19 vietnē www.manavakcina.lv

Sākot no 5.februāra ir sākusies pieteikšanās vakcīnai pret Covid-19 agrīnās pieteikšanās vietnē www.manavakcina.lv.

Lielās intereses dēļ reģistrēšanās vietnē vakcīnai pret Covid-19 iespējama lēndarbība. Tā kā autorizācija, lai pieteiktos vakcīnai, ir jāveic caur vietni Latvija.lv, tad lielā pieprasījuma dēļ tās darbībā vērojami traucējumi. Šobrīd tiek palielināti Latvija.lv resursi.

Aicinām nesatraukties un veikt reģistrēšanos vēlāk. Vakcīnas saņemšana nav atkarīga no pieteikšanās laika kalendārā mēneša ietvaros, un vakcīnu pietiks visiem.

❗️ Reģistrēšanās ātrāk nenozīmē augstāku vietu rindā. Aicinām nesteigties reģistrēt savus pieteikumus pirmajās vietnes darbības dienās. Pirmie vakcīnas saņems tie iedzīvotāji, kas iekļauti prioritārajās grupās. Visi pārējie viena kalendārā mēneša laikā saņemtie iedzīvotāju pieteikumi tiks apstrādāti vienlīdzīgi, pēc nejaušības principa.

www.manavakcina.lv ir tikai viens no plānotajiem veidiem, kā iedzīvotāji varēs pieteikties vakcīnas saņemšanai.

Pavisam drīz varēs pieteikties arī pa tālruni.

❓ Ir jautājumi par vakcināciju un dažādām vakcīnām pret Covid-19?

👉Ieskaties vakcinācijai veltītajā sadaļā: www.spkc.gov.lv/lv/atbildes

1_ka pieteikties.png

Aprīlis
17. maijā ( Preiļu slimnīcā, Preiļos, Raiņa bulvārī 13) pieņems „DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS” ĶIRURGS DR. Romāns Luņins.   ☎️Iepriekšēja pieteikšanās uz ārsta maksas konsultāciju pa tālruni: 67374747
Marts
Rehabilitācijas nodaļa kopš pagājušas nedēļas ir pieejams jauns aprīkojums.
Marts
Skābekļa joni – gaisa vitamīni, kas sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Negatīvie skābekļa joni palīdz saglabāt veselību un jaunību, labvēlīgi ietekmē sirds-asinsvadu sistēmu un cīnās pret vēzi.
Marts
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumus par piegādi un drīzumā saņems jaunu aprīkojumu operāciju blokam – 2 operāciju lampas un operāciju ga